Kombinujte zahradní sety dle vlastních představ

Zatímco ke čtení se toužíme krásně uvelebit do pohodlného polohovacího křesla, u romantické večeře při svíčkách bychom chtěli sedět spíše na luxusních a pevných židlích. Každá příležitost si vyžaduje speciální kombinaci jednotlivých komponentů zahradního setu. Je však možné nakombinovat je tak, aby vyhovovaly pro více příležitostí, jak jen si budete přát. Z jakých částí a kombinací setů si můžete vybírat, se dozvíte v následujících řádcích.

Velká parta

Pro případ, že potřebujete pohostit větší množství lidí a rozhodujícím kritériem není krokodýlí kůže na každém z křesel, můžeme vřele doporučit některý z plastových zahradních setů. U těch je velkou předností dostupná cena, což se při koupi více kusů může jen vyplatit. K židlím jsou k dispozici i praktické občerstvovací stolečky. Pokud si libujete spíše ve dřevěných materiálech, neváhejte vyzkoušet ověřenou klasiku v podobě zahradního dřevěného setu zahradního dřevěného setu.

Krása střídá nádheru

Nepořádáte-li na zahradě zrovna dětský tábor či pivní slavnosti pro celé město, ale chcete-li jen pozvat pár přátel na pěkné nedělní odpoledne, není třeba se bát do jednotlivých kusů zahradního setu trochu zainvestovat. Mezi osvědčené kusy se probojoval například exkluzivní polyratanový zahradní set se skleněnou deskou stolu či pohodlný zahradní set ratan AUSTIN se šesti nádhernými křesly a vyšším stolem. Hodit se může například pro slavnostní večeři při svíčkách.

Zahradní dřevěný set

Zóna harmonie

Kromě pohodlných křesílek se stolečky, zahradními pivními sety a plastovými soupravami můžeme zabrousit také do oblasti taburetů a velmi nízkých stoliček. Zahradní set obsahující taburet se hodí především na romantickou zahradu, ve které má své místo poezie, relaxační kout či bylinková zahrada. Pro posezení u vodní dýmky je kombinace zahradního setu s taburetem ideální variantou.

Seznam článků

Vánočně ozdobený věneček
Vánočně ozdobený věneček

Ozdoby této vánoční dekorace kupodivu docela pěkné, i přesto, že použité materiály byly dosti různorodé.

Vybíráme zahradní nábytek
Vybíráme zahradní nábytek

Z jakého materiálu ten venkovní zahradní nábytek budeme chtít?  Z plastu, z kovu, nebo ze dřeva? Bude se sem hodit? Jaké má výhody?  

Vánoční medovníčky - hezká i chutná vánoční dekorace
Vánoční medovníčky - hezká i chutná vánoční...

Kdybyste si chtěli upéct vánoční perníčky k jídlu i pro vánoční dekoraci, zde je recept.

Jak na zahradní oblouk
Jak na zahradní oblouk

Pokud si pořídíte vchodový zahradní oblouk či vchodovou pergolu, můžete se těšit již při vstupu do vaší zahrady. Zahradní oblouk je ideální pro pnoucí...

Jak si užít silvestra
Jak si užít silvestra

Tři tipy jak zabavit skupinu lidí přez svátky

Zahradní oblouk na květiny ve vánoční záři
Zahradní oblouk na květiny ve vánoční záři

Tak – je tu zima a Vánoce.  Zahradní nábytek už máme uskladněný na suchém místě.

Zaposlouchejte se do alternativy v zahradním setu
Zaposlouchejte se do alternativy v zahradním setu

Do romantické zahrady plné květin stačí doplnit jediné – set zahradního nábytku.

Nůžkový stan 3x3
Nůžkový stan 3x3

Ideální do slunce i do deště.

Vánoční osvětlení a řetězy
Vánoční osvětlení a řetězy

Vyberte si Vánoční osvětlení dle vaší potřeby. 

Vánoční osvětlení
Vánoční osvětlení

Dnes se již nemusíme za nákupem vánočních dekorací nikam trmácet. Všechny tyto moderní a krásné světelné zdroje si v dnešní době můžeme v klidu a v pohodlí domova vybrat i pořídit velice snadno a rychle - a to...