Jak si užít silvestra

Jak to tak vypadá, možná tu budeme mít Vánoce beze sněhu a je třeba se připravit na to co dělat s partou známých či rodinou na Silvestra či během Vánočních svátků uvnitř. Hodně lidí si oblíbilo zůstat někde na chatě, bavit se, popíjet a dělat výlety. A právě zde Vám nabídneme tři tipy jak zabavit skupinu lidí, aby si to s Vámi pořádně užili.

Kulečník je nadevše

Bývali doby, kdy kulečník byla drahá věc. Dnes ale můžete pořídit kvalitní kulečníkový stůl od necelých osmi tisíc korun. Týká se to nejčastějšího typu kulečníku zvaného “POOL”, klasický stůl s šesti dírami. Druhý méně známý kulečník se jmenuje “KARAMBOL”, což je stůl bez děr s ostrými pogumovanými hranami. Dnes jsou již součástí dodávky u většiny pool kulečníku dvě tága na hraní, sada kulečníkových koulí s trojúhelníkem, kartáč a křída. Stoly se liší velikostí, kde jsou nejčastěji k dostání v velikostech 5ft (stop), 7ft a větší 8ft.

Uspořádejte turnaj ve fotbálku


Další možností jak zabavit skupinu lidí je stolní fotbal aneb fotbálek. Stejně jako pool kulečník je i fotbálek výrazně dostupnější. Mini stolní fotbálek se dá koupit již od devíti set korun, ale pořádný bytelnější varianty jsou až od sedmi tisíc. Podívejte se sami níže na porovnání fotbálku za 900 Kč a 10.000 Kč.

Poker, hra která zaujme a nepustí

Kdo z nás mohl říci, že neslyšel o karetní hře poker? Všichni jsme o něm slyšeli a dost lidí ho hrálo s kamarády nebo na počítači či mobilu. Zde Vám doporučujeme koupit pokerovou sadu karet a žetonů s plátnem nebo koupit rovnou i pokerový stůl. S hrou poker se Vám může stát že začnete navečer, a skončíte až k ránu a ani to nepostřehnete. Tahle hra všechny zabaví!

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Štítky

Témata

Vánoce 2x

Odběr novinek