Kombinujte zahradní sety dle vlastních představ

Zatímco ke čtení se toužíme krásně uvelebit do pohodlného polohovacího křesla, u romantické večeře při svíčkách bychom chtěli sedět spíše na luxusních a pevných židlích. Každá příležitost si vyžaduje speciální kombinaci jednotlivých komponentů zahradního setu. Je však možné nakombinovat je tak, aby vyhovovaly pro více příležitostí, jak jen si budete přát. Z jakých částí a kombinací setů si můžete vybírat, se dozvíte v následujících řádcích.

Velká parta

Pro případ, že potřebujete pohostit větší množství lidí a rozhodujícím kritériem není krokodýlí kůže na každém z křesel, můžeme vřele doporučit některý z plastových zahradních setů. U těch je velkou předností dostupná cena, což se při koupi více kusů může jen vyplatit. K židlím jsou k dispozici i praktické občerstvovací stolečky. Pokud si libujete spíše ve dřevěných materiálech, neváhejte vyzkoušet ověřenou klasiku v podobě zahradního dřevěného setu zahradního dřevěného setu.

Krása střídá nádheru

Nepořádáte-li na zahradě zrovna dětský tábor či pivní slavnosti pro celé město, ale chcete-li jen pozvat pár přátel na pěkné nedělní odpoledne, není třeba se bát do jednotlivých kusů zahradního setu trochu zainvestovat. Mezi osvědčené kusy se probojoval například exkluzivní polyratanový zahradní set se skleněnou deskou stolu či pohodlný zahradní set ratan AUSTIN se šesti nádhernými křesly a vyšším stolem. Hodit se může například pro slavnostní večeři při svíčkách.

Zahradní dřevěný set

Zóna harmonie

Kromě pohodlných křesílek se stolečky, zahradními pivními sety a plastovými soupravami můžeme zabrousit také do oblasti taburetů a velmi nízkých stoliček. Zahradní set obsahující taburet se hodí především na romantickou zahradu, ve které má své místo poezie, relaxační kout či bylinková zahrada. Pro posezení u vodní dýmky je kombinace zahradního setu s taburetem ideální variantou.

Seznam článků

Vánoční LED osvětlení
Vánoční LED osvětlení

Dnes si můžete koupit barevné vánoční led osvětlení dlouhé až 60 metrů

Řekla ANO u zahradního setu
Řekla ANO u zahradního setu

 Přestože zahradní sety nebude tou nejdůležitější součástí vašeho svatebního dne, je dobré myslet dopředu i na ně. Pohodlí vás i hostů totiž může zásadně vylepšit zážitek z celé...

Vybíráme zahradní nábytek
Vybíráme zahradní nábytek

Z jakého materiálu ten venkovní zahradní nábytek budeme chtít?  Z plastu, z kovu, nebo ze dřeva? Bude se sem hodit? Jaké má výhody?  

4 knižní tipy na nedělní relax
4 knižní tipy na nedělní relax

Usazeni do své oblíbené zahradní kovové židle otvíráte stránky plné napětí, otázek a hrdinství. A vše čtené je napsáno dle skutečného...

Léto v ratanu
Léto v ratanu

Vybíráte-li nábytek k pohodlnému sezení na balkoně, terase či zahradě, jistě jste narazili také na materiál zvaný ratan.

Nůžkový stan 3x3
Nůžkový stan 3x3

Ideální do slunce i do deště.

Zaposlouchejte se do alternativy v zahradním setu
Zaposlouchejte se do alternativy v zahradním setu

Do romantické zahrady plné květin stačí doplnit jediné – set zahradního nábytku.

Vánočně ozdobený věneček
Vánočně ozdobený věneček

Ozdoby této vánoční dekorace kupodivu docela pěkné, i přesto, že použité materiály byly dosti různorodé.

Zahradní nábytek na chalupu
Zahradní nábytek na chalupu

Náš první zahradní nábytek byl dřevěný. Byly to velké špalky z pořezaného ořechu, které jsme rozmístili kolem ohniště.

Venkovní posezení na dřevě
Venkovní posezení na dřevě

Pořádáte párty nebo chcete třeba pozvat vzdálené příbuzné na poklidné barbecue grilování. Ať tak či tak, skládací zahradní židle se budou...