Rozsvícení vánočních stromků

Je konec listopadu. Počasí je zatím velmi různorodé. Předpověď už ale hlásá i mrazíky. Ve městech začínají vánoční trhy. Naše větší města si vánoční výzdobu z části pronajímají. Některá města mají vánoční ozdoby vlastní a platí jen za montáž a elektřinu.

V Brně se ozdobený vánoční strom rozsvítí 25. listopadu na náměstí Svobody. Kromě tohoto hlavního brněnského náměstí zkrášlí vánočně ozdobený stromek i Moravské náměstí, Dominikánské náměstí, Zelný trh a Radnickou ulici.

Městské části v Praze zaplatí za vánoční výzdobu ulic a stromů také statisíce korun.
V centru města budou vánoční ozdoby viset na nábřeží Na Františku, na Dvořákově nábřeží, na Smetanově nábřeží a na Masarykově nábřeží. Vánoční ozdoby budou také i v určených ulicích. V Pařížské ulici letos prý bude 52 ozdobených stromů a na Václavském náměstí jich bude 48. Na Staroměstském náměstí se uskuteční slavnostní rozsvícení velkého vánočního stromu v sobotu 26. listopadu. Praha 1 letos počítá i s pěti menšími ozdobenými vánočními stromy a celkem pronajme 118 světelných ozdob a 12 kilometrů světelných řetězů. Vánoční světelnou výzdobu má město částečně ve svém majetku a částečně si světelnou dekoraci pronajímá.

Pozitivní je, že některé městské části nechaly původní světelné prvky upravit, aby v nich byly o mnoho úspornější a odolnější LED diody.

 

Seznam článků

Zahradní posezení
Zahradní posezení

 Jak vybavit svou zahradu posezením nejen pro relax.  

Venkovní posezení na dřevě
Venkovní posezení na dřevě

Pořádáte párty nebo chcete třeba pozvat vzdálené příbuzné na poklidné barbecue grilování. Ať tak či tak, skládací zahradní židle se budou...

Léto v ratanu
Léto v ratanu

Vybíráte-li nábytek k pohodlnému sezení na balkoně, terase či zahradě, jistě jste narazili také na materiál zvaný ratan.

Vybíráme zahradní nábytek
Vybíráme zahradní nábytek

Z jakého materiálu ten venkovní zahradní nábytek budeme chtít?  Z plastu, z kovu, nebo ze dřeva? Bude se sem hodit? Jaké má výhody?  

Zahradní párty stany
Zahradní párty stany

Zahradní párty stan Vám poskytne stín v létě a na podzim umožní pořádat různé akce.

Řekla ANO u zahradního setu
Řekla ANO u zahradního setu

 Přestože zahradní sety nebude tou nejdůležitější součástí vašeho svatebního dne, je dobré myslet dopředu i na ně. Pohodlí vás i hostů totiž může zásadně vylepšit zážitek z celé...

Vánoční osvětlení a řetězy
Vánoční osvětlení a řetězy

Vyberte si Vánoční osvětlení dle vaší potřeby. 

Vánoční LED osvětlení
Vánoční LED osvětlení

Dnes si můžete koupit barevné vánoční led osvětlení dlouhé až 60 metrů

Vánoční osvětlení
Vánoční osvětlení

Dnes se již nemusíme za nákupem vánočních dekorací nikam trmácet. Všechny tyto moderní a krásné světelné zdroje si v dnešní době můžeme v klidu a v pohodlí domova vybrat i pořídit velice snadno a rychle - a to...

Rozsvícení vánočních stromků
Rozsvícení vánočních stromků

Je konec listopadu. Počasí je zatím velmi různorodé. Předpověď už ale hlásá i mrazíky. Ve městech začínají vánoční trhy. Naše větší města si vánoční výzdobu z části...