Zahradní posezení

Venku začíná být opravdu hezky a je čas vybavit svou zahrádku, terasu či dvorek příjemným venkovním zahradním nábytkem. Podívejme se na několik zajímavých tipů, jak vybavit svou zahradu příjemným posezením nejen pro relax.

Univerzální ratanové židle s dřevěným stolem

Kombinace venkovní židle a stolu je vhodná snad pro všechny příležitosti. Jako židli si můžete vybrat nádherné ratanové židle případně zahradní kovové židle. Mně se více líbí ratanová židle, ale zase kovové křeslo může být více skladné. Již jsem viděl použít čtyři ratanové židle a v zásobě byly skládací kovové židle pro početnější návštěvu.

K zahradním židlím se hodí vyšší dřevěný stůl. Díky tomu můžete venku posnídat, zahrát si deskové hry, grilovat nebo ochutnat vínko s přáteli. Pokud by zrovna poprchávalo, můžete židle se stolem snadno přesunout do zahradního stanu. Podívejte se jaké židle a stůl mám na mysli.

Ratanová křesla pro pohodlné posezení

Ratanové křeslo je vhodnější, pokud si chcete udělat posezení na zahradě či terase, kde budete relaxovat a budete mít třeba i nohy na podnožce. K ratanovým křesílkům se více hodí menší zahradní stolek, kam si můžete odložit kávu a knížku. Máme zde několik zajímavých ratanových křesel.

Zahradní souprava pro milovníky luxusu

Pro milovníky velmi pohodlného posezení jsou k dispozici celé zahradní sety, skládající se z (rohové) sedačky, stolku a často i jednoho nebo dvou zahradních křesel. Možná je lepší pojmenování “venkovní gauč”.  Některé zahradní soupravy obsahují zahradní sedačky, které jsou rohové.  Zde si lze vybrat zahradní set, který má pevně daný levý či pravý roh a nebo si vyberete univerzální sedačku, kterou lze přizpůsobit pro oba rohy.

Zahradní houpačka

Všichni rádi vzpomínáme na dětství, kdy jsme se rádi houpali. Dnes máte možnost si zahradní houpačku domů koupit. Zde mám na mysli klasickou zahradní houpačku se sedátkem z pevného potahu a zastřešenou. K použití jsou ale i jednomístné ratanové houpačky nebo závěsné sítě. Na zahradní sedačce si rádi odpočinete, pokud máte za sebou sekání zahrady.

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Seznam článků

Zahradní posezení
Zahradní posezení

 Jak vybavit svou zahradu posezením nejen pro relax.  

Venkovní posezení na dřevě
Venkovní posezení na dřevě

Pořádáte párty nebo chcete třeba pozvat vzdálené příbuzné na poklidné barbecue grilování. Ať tak či tak, skládací zahradní židle se budou...

Léto v ratanu
Léto v ratanu

Vybíráte-li nábytek k pohodlnému sezení na balkoně, terase či zahradě, jistě jste narazili také na materiál zvaný ratan.

Vybíráme zahradní nábytek
Vybíráme zahradní nábytek

Z jakého materiálu ten venkovní zahradní nábytek budeme chtít?  Z plastu, z kovu, nebo ze dřeva? Bude se sem hodit? Jaké má výhody?  

Zahradní párty stany
Zahradní párty stany

Zahradní párty stan Vám poskytne stín v létě a na podzim umožní pořádat různé akce.

Řekla ANO u zahradního setu
Řekla ANO u zahradního setu

 Přestože zahradní sety nebude tou nejdůležitější součástí vašeho svatebního dne, je dobré myslet dopředu i na ně. Pohodlí vás i hostů totiž může zásadně vylepšit zážitek z celé...

Vánoční osvětlení a řetězy
Vánoční osvětlení a řetězy

Vyberte si Vánoční osvětlení dle vaší potřeby. 

Vánoční LED osvětlení
Vánoční LED osvětlení

Dnes si můžete koupit barevné vánoční led osvětlení dlouhé až 60 metrů

Vánoční osvětlení
Vánoční osvětlení

Dnes se již nemusíme za nákupem vánočních dekorací nikam trmácet. Všechny tyto moderní a krásné světelné zdroje si v dnešní době můžeme v klidu a v pohodlí domova vybrat i pořídit velice snadno a rychle - a to...

Rozsvícení vánočních stromků
Rozsvícení vánočních stromků

Je konec listopadu. Počasí je zatím velmi různorodé. Předpověď už ale hlásá i mrazíky. Ve městech začínají vánoční trhy. Naše větší města si vánoční výzdobu z části...